Hakkımızda

Konya Patent fikri ve sınai haklar konusunda ihtiyacınız olduğunda size en güvenilir hizmetleri sunmak için buradadır. 

 

Konya Patent, 2017 yılında fikri ve sınai haklar, internet alan adları, patent uyuşmazlıkları ve dava yönetimi faaliyetleri alanında danışmanlık vermek üzere Konya'da kurulmuştur. Sınai mülkiyet alanında Türk Patent Kurumu nezdinde yapılacak başvuruların takibi ve tescilinin yanı sıra 2001 yılından beri Fikri Mülkiyet Hakları ile ilgili konularda uzmanlığa sahip deneyimli hukuk ekibi tarafından ortaklaşa kurulan Hukuk ve Ceza meselelerinde uzman olan Konya Patent ekibi, Marka ve Patent gibi alanlarda hukuki sorunlarınızda size en iyi tavsiyeyi vermeyi amaçlamaktadır.

Konya Patent'de kendimizi yeniliğe, mükemmelliğe ve profesyonelliğe adadık. Müvekkillerimize Marka, Patent, Tasarım, Coğrafi İşaret, Alan adları dahil olmak üzere Hukuk, Ceza ve Şirketler hukuku konularında dava uzmanlığı sağlayan çok disiplinli bir firmayız. Müvekkil merkezli iş ahlakı, fikri mülkiyet hakları, medeni hukuk alanlarındaki uzmanlığı bir araya getirerek çok çeşitli yasal hizmetler sunuyoruz.

Konya Patent ayrıca fikri hakların telif lisanslanması veya devri ile ilgili sözleşmeler hazırlamakta ve müzakere etmektedir.

Büromuz, müvekkiller ile profesyonel avukatlarımız arasındaki sağlıklı bir ilişki üzerine kurulmuştur. Müşterilerimizin iş ihtiyaçlarını anlayarak sürekli olarak değer katmanın yeni yollarını arıyoruz.

Kendi alanlarında ortalama 10 yıllık deneyime sahip, olağanüstü akademik referanslara ve övgüye değer başarıları olan profesyonel avukat ekibine sahibiz.

Sınai ve hukuki hizmetlerimizde size makul maliyetler ve uygun ödeme koşulları sunuyoruz. Konya Patent sınai hakların korunması için müvekkillerine en uygun yöntemlerle yardım sağlamaya odaklanan ve müvekkilleri için en iyi sonuçları elde etmek için mükemmellik yolunda çaba göstermektedir. 

 

Türkiye'de veya yurtdışında yapacağınız Marka, Patent, Tasarım tescilleriyle ilgili danışmanlarımızdan detaylı bilgi almak için 0332 60 60 789 ve bilgi@konyapatent.com.tr iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.